O firmie Usługi Referencje Sprzęt Kontakt Strona Główna
Aktualności:
Aktualnie wykonujemy roboty na Jazie Więcmierzyce
zobacz więcej...
O firmie

Budownictwo Wodne i Ziemne jest firmą powstałą w lipcu 1992 roku zarejestrowaną jako spółka cywilna, a w styczniu 2001 została przekształcona  w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Właścicielami są Roman, Lesława i Marcin Puk

Jesteśmy firmą rodzinną co w wielu przypadkach pozwala nam funkcjonować lepiej, dokładniej i rzetelniej  jednocześnie zachowując standardy dobrze funkcjonującej organizacji. Dzieje się tak ponieważ  zaufanie członków rodziny przeplatamy z fachowością i zaangażowaniem naszych pracowników, a to pozwala nam osiągnąć dobro najwyższe czyli zadowolenie Naszych Klientów. 

Specjalizujemy się w robotach hydrotechnicznych oraz ogólnobudowlanych, które wykonujemy w sposób należyty i rzetelny  wykorzystując wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz sprzęt najwyższej jakości. Do wykonywanych robót używamy tylko sprawdzonych materiałów z najlepszych źródeł w Polsce.

Stale podnosimy poziom wykonywanych usług budowlanych, modernizujemy zaplecze sprzętowo-inżynieryjne oraz podwyższamy kwalifikacje i uprawnienia naszych pracowników, szukamy coraz lepszych dostawców, tak aby jakość  i terminowość wykonywanych przez naszą firmę robót,  w pełni zadowalała Inwestorów.

Zatrudniamy 36 osób - w tym: pracowników biurowych, kierowników budów, majstrów, techników budowlanych, specjalistów kwalifikowanych i ich pomocników, kierowców oraz operatorów sprzętów budowlanych.

O firmie | Usługi | Referencje | Sprzęt | Kontakt | Strona Główna